Ankiety dot. jakości kształcenia – oceń swojego nauczyciela!

Droga Studentko, Drogi Studencie Wydziału Prawa i Administracji!

Wydziałowy Zespół ds. zapewnienia jakości kształcenia oraz Rada Samorządu Studentów WPiA zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej ankiecie dotyczącej Waszych nauczycieli akademickich. Ankieta służy zebraniu opinii Studentów (ANONIMOWO) na temat prowadzenia zajęć dydaktycznych w semestrze letnim na Wydziale Prawa i Administracji UG. Każdy będzie mógł ocenić pracę kilku nauczycieli akademicki, z którymi miał szansę współpracować w semestrze LETNIM (2011/2012). Ankieta będzie dostępna na Portalu Studenta (https://www.ps.ug.gda.pl:8443/index.web) na stronie głównej już od 2 czerwca 2012 roku od godz.: 20:00 (sobota). Bez wysiłku, w kilka minut możesz czynnie wpłynąć na funkcjonowanie całego Wydziału.

Chcesz mieć realny wpływ na swój Wydział – wypełnij ankietę!

Serdecznie zapraszamy,

Wydziałowy Zespół ds. oceny jakości kształcenia

Rada Samorządu Studentów WPiA

P.S. 1. Ankiety potrwają do 24/06/2012. Bardzo proszę o zgłaszanie wszelkich usterek w ankietach i technicznych utrudnień na bieżąco – pozwoli to od razu stwierdzić przyczynę. :)))))) i rozwiązać problem