Garść informacji nt. stypendiów Rektora i dodatków świątecznych

Dzisiaj na stronie wydziału zamieszczona została oficjalna tabelka zawierająca także listę osób, które otrzymały stypendium rektora dla najlepszych studentów (czyli osoby, które złożyły terminowo wniosek do dziekanatu i kwalifikowały się do otrzymania stypendium).

Znajdziecie je pod adresem:

Interesować Was może także wysokość stypedium Rektora – wyznaczył ją właśnie JM Rektor: jest to jedna stawka – 200 zł. Została ona ustalona według nowych zasad przydzielania stypendiów obowiązujących od tego roku akademickiego.

Osoby, które otrzymały stypendium rektora dostaną je z wyrównaniem za dwa wcześniejsze miesiące tj. otrzymają łącznie 600 zł. Kolejne wypłaty będą już wynosić 200 zł.

Osoby, które nie otrzymały stypendium mogą odwołać się od decyzji WKS w ciągu 14 dni od otrzymania decyzji.

_________________________________________________________________________________________

Pojawiły się także pytania dotyczące tego czy w tym roku do stypendiów będą przyznawane także dodatki świąteczne. Spytaliśmy w dziekanacie – według informacji, którą otrzymano z Działu Studenckich Spraw Socjalnych UG „w miesiącu grudniu nie będą wypłacane dodatki świąteczne do stypendiów”.

W razie wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z artykułami na naszej stronie dot. stypendiów: http://rsswpia.ug.edu.pl/niezbednik-studenta/sprawy-socjalne/