II Regaty o Puchar Dziekana WPiA UG

W tym roku, jeszcze przed wakacjami, 23 czerwca odbędą się II Regaty o Puchar Przechodni Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Podobnie jak w zeszłym roku do rywalizacji mogą stawać studenci oraz pracownicy i doktoranci naszego Wydziału. Zgłoszenia pracowników i doktorantów przyjmuje Biuro Dziekana, zgłoszenia załóg studenckich prosimy kierować na adres samorzad@univ.gda.pl do 20 czerwca. Jeszcze dziś Puchar pozostaje w rękach studentów. Może 23 czerwca się to zmieni. Impreza może zostać zorganizowana dzięki życzliwej współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Narodowym Centrum Żeglarstwa. Więcej informacji:

RWPiA zawiadomienie 2013 www