KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW PO RAZ 3 NA WPiA UG

Chcesz sprzedać swoje podręczniki, ale nie masz na to czasu lub możliwości? A może chcesz je kupić, a nie wiesz do kogo się zgłosić?

Rada Samorządu Studentów Wydziału Prawa i Administracji UG wychodzi naprzeciw potrzebom studentów i organizuje III edycję kiermaszu podręczników na WPiA UG. Robimy wszystko całkowicie za darmo, a procedura jest banalnie prosta:

1. Od 8 do 19 października codziennie od 11:00 do 13:00 czekamy na Was w siedzibie RSS (pokój 4041). Możecie złożyć u nas książki, które chcecie sprzedać (powinny zawierać Wasze imię, nazwisko i proponowaną cenę) lub odwiedzić nas i sprawdzić, czy mamy do zbycia książkę, która Was interesuje.
  2. 2. Po kiermaszu kontaktujemy się z Wami telefonicznie i umawiamy się na odbiór pieniędzy lub zwrot niesprzedanych książek.

Gwarantujemy sprawne i bezpieczne przeprowadzenie akcji. Regulamin kiermaszu podręczników WPiA UG znajduje się na naszej stronie internetowej oraz  na drzwiach siedziby RSS w pokoju 4041. Zachęcamy gorąco do uczestnictwa!

Regulamin kiermaszu podręczników RSS WPiA UG