Konferencja „Co piszczy w trawie – o kobietach w prawie”

Przekazujemy informację o konferencji organizowanej przez Koło Praw Człowieka im. Gustawa Radbrucha:

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję, która swą tematyką obejmuje zagadnienia dotyczące pozycji kobiety w prawie, sensu largo, jak i w poszczególnych jego gałęziach. Temat trudny, kontrowersyjny i szeroki, aczkolwiek powinien być zgłębiony przez każdego, obecnego, jak i przyszłego prawnika.

Na konferencji wykłady wygłoszą wybitni pracownicy naukowi Wydziału Prawa i Administracji, jak również przedstawiciele praktyki prawa:

Prof. UG dr hab. Anna Machnikowska

Prof. UG dr hab Wojciech Zalewski

Mec. Marcin Stępień

Prof. UG dr hab. Monika Tomaszewska

Konferencja odbędzie się 24 kwietnia br. w godzinach 10:00-14:00 w Auli WPiA UG.

Wystąpienia prelegentów przeplatane będą dyskusją nt. przedstawionych referatów, a w połowie wydarzenia planowana jest również przerwa kawowa,wraz z poczęstunkiem 🙂

Osoby zainteresowane, na swoją prośbę, otrzymać mogą certyfikat uczestnictwa w konferencji, które wydawane będą tuż po jej zakończeniu.UWAGA. Liczba certyfikatów ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Zarząd i członkowie Międzywydziałowego Koła Praw Człowieka UG im. GustawaRadbrucha