Konkurs wiedzy prawniczej LEXPERT 2012

Przekazujemy informację o konkursie wiedzy prawniczej organizowanym przez Koło Naukowe Administratywistów „Ad rem” funkcjonujące na Wydaziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu:

Plakat promujący

Uwaga studenci Wydziału Prawa i Administracji!!! Nadchodzi LEXPERT 2012!!!

Już po raz VII KNA „Ad rem” przy współpracy z Kancelarią Dr Krystian Ziemski & Partners organizuje KONKURS WIEDZY PRAWNICZEJ LEPXERT!!!

Formuła konkursu w tegorocznej edycji uległa kilku modyfikacjom, przede wszystkim:
1. do udziału dopuszczeni zostali absolwenci WPiA z roczników 2010/2011 oraz 2011/2012
2. udział w konkursie mogą wziąć studenci WPiA uczelni zarówno publicznych jak i niepublicznych
3. zamiast testu, uczestnicy piszą glosę do orzeczenia (jednego ze strony lexpert-2012.blogspot.com)

Co należy zrobić:

1. Wejdź na stronę konkursu LEXPERT! http://lexpert-2012.blogspot.com/
2. Przeczytaj, orzeczenie z której dziedziny będzie dla Ciebie najbardziej
interesujące.
3. Pobierz orzeczenie ze strony konkursu.
4. Napisz glosę i wyślij z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym!
5. Wygraj atrakcyjne nagrody!!!
Sponsorami nagród w konkursie Lexpert są:
Kompania Piwowarska, Cafe & Restaurant Weranda, Fantasy Park, Wydawnictwo Wolters Kluwer, Empik school, Kancelaria Dr Krystian Ziemski & Partners
Organizator konkursu:
Kancelaria Dr Krystian Ziemski & Partners