Mecz Kadra vs. Studenci – grupy na eliminacje rozlosowane

Tak jak pisaliśmy, dzięki tak dużemu zainteresowaniu studentów meczem Kadra vs. Studenci zgłosiło swoją chęć wzięcia udziału aż 18 drużyn studenckich. Po wczorajszym spotkaniu z  przedstawicielami drużyn wiadomo już zdecydowanie więcej. Wytypowanie najlepszej drużyny studenckiej, która zagra z kadrą wymagać będzie eliminacji, które odbędą się w dwóch fazach:

• grupowej – tutaj przewidujemy 4 grupy po 4 zespoły (w związku z faktem, iż przedstawicieli dwóch zespołów nie stawili się, przyjęliśmy, że nie są dalej zainteresowani) oraz
  • pucharowej – z każdej grupy wychodzą po 2 zespoły grające dalej na zasadzie: kto przegrywa – odpada.

Najlepsza drużyna zagra z przedstawicielami kadry naukowo – dydaktycznej.

Termin eliminacji grupowych – 18 kwietnia od godz. 12:00

Termin eliminacji pucharowych oraz meczu Kadra vs. Studenci – 19 kwietnia od godz. 11:00

Więcej informacji (podział na grupy, mecze) znajdziecie w rozpiskach dołączonych do niniejszego wpisu.

Rozgrywki tabele

czas trwania rozgrywek