Mecz Kadra vs Studenci – ostatnie godziny na zgłaszanie drużyn!

Przypominamy, że upływa termin zgłoszeń na wydarzenie sportowe organizowane przez RSS WPiA – mecz kadra kontra studenci. Przyjmujemy je do 24 marca (sobota) do 23:59. Dlatego też, jeśli chcecie wziąć udział w tej zabawie – macie na to już ostatnie godziny!
Rekrutacja odbywa się wyłącznie w drodze mailowej. W mailu prosimy podawać 7-osobowe składy Waszych drużyn – a wśród nich osobę lidera, odpowiedzialną za kontakt z nami. Możliwe jest zgłoszenie większej liczby osób – rezerwowych.
.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: samorzad@prawo.univ.gda.pl
.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: samorzad@prawo.univ.gda.plPo zakończeniu rekrutacji odbędzie się spotkanie informacyjne, na którym zostaną przedstawione szczegóły wydarzenia. Jeśli macie jakiekolwiek pytania – zapraszamy standardowo na nasze dyżury, maila i facebooka. Zapraszamy! Rozgrzejmy Nasz Wydział!