MECZ PIŁKI NOŻNEJ KADRA vs. STUDENCI NA WPiA!

Ogarnia Was już gorączka EURO 2012? Zastanawiacie się w jakiej formie jest kadra Reprezentacji Polski? A co powiecie na…sprawdzenie formy naszej Kadry Naukowej?
.
Rada Samorządu Studentów WPiA UG rusza z nowym przedsięwzięciem!
Oferujemy Wam niepowtarzalną okazję odbycia meczu piłki nożnej z Kadrą Naukową Naszego Wydziału. Czego oczekujemy od Was-Studentów? Wyłącznie chęci!
.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 marca 2012 roku.
.
Rekrutacja odbywa się wyłącznie w drodze mailowej. W mailu prosimy podawać 7-osobowe składy Waszych drużyn – a wśród nich osobę lidera, odpowiedzialną za kontakt z nami.
.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: samorzad@prawo.univ.gda.pl
.
Po zakończeniu rekrutacji odbędzie się spotkanie informacyjne, na którym zostaną przedstawione szczegóły wydarzenia. Jeśli macie jakiekolwiek pytania – zapraszamy standardowo na nasze dyżury, maila i facebooka. Zapraszamy! Rozgrzejmy Nasz Wydział!