Nabór do Szkoły Prawa Francuskiego

Rada Samorządu Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego serdecznie zaprasza do zapoznania się z informacją o naborze do Szkoły Prawa Francuskiego.

„Mamy przyjemność ogłosić nabór do III Edycji Szkoły Prawa Francuskiego, utworzonej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego przy współpracy z Wydziałem Prawa Uniwersytetu Toulouse Capitole 1.

Kurs Szkoły Prawa Francuskiego adresowany jest do studentów lub absolwentów szkół wyższych, doktorantów, aplikantów i praktyków ze znajomością języka francuskiego, zainteresowanych poznaniem systemu prawa francuskiego i europejskiego oraz pragnących zapoznać się z francuską terminologią prawniczą. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 grudnia. Osoby zainteresowane udziałem w kursie prosimy o kontakt z Panią mgr Krystyną Warylewską: spf@prawo.univ.gda.pl

Program i szczegóły dotyczące kursu znajdą Państwo na stronie Szkoły.
Serdecznie zapraszamy!