Ochrona dziedzictwa kulturowego w Polsce

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów działający przy Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Wydział Prawa i Administracji UG zapraszają do udziału w projekcie – cyklu  wykładów OCHRONA DZIEDZICTWA KULTUROWEGO W POLSCE,  który będzie realizowany w roku akademickim 2012/2013. Będzie to już trzecia edycja projektu corocznie organizowanego na innym wydziale prawa w Polsce. Rozpoczęcie już 23 listopada 2013 r. Program skierowany jest do studentów, pracowników naukowych, muzealników, pracowników służb konserwatorskich oraz innych zainteresowanych osób. Osoby, które będą uczestniczyły w ponad 70% wykładów i seminariów otrzymają dyplom ukończenia wystawiony przez NIMiOZ oraz WPiA UG.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Jednak liczba miejsc jest ograniczona.
O przyjęciu decyduje termin zgłoszeń, które należy wysłać na adres: dziedzictwo@prawo.ug.edu.pl
Szczegółowe informacje na temat programu znajdują się na stronie: www.prawo.ug.edu.pl/dziedzictwo

Plakat promujący