Informacja o programie stażowym Szkoła Mediów

Jak zacząć karierę w branży mediowej? Od Szkoły Mediów! 

ZenithOptimedia, jeden z największych sieciowych domów mediowych, zaprasza studentów 4 i 5 roku oraz absolwentów do udziału w programie stażowym Szkoła Mediów.

Czym jest Szkoła Mediów?

Szkoła Mediów ZenithOptimedia to jedyny program stażowy, który pozwala poznać tajniki tworzenia strategii mediowych i planowania kampanii reklamowych. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas stażu otwierają drogę do kariery w branży mediowej, nie ma bowiem studiów, które dawałby wiedzę praktyczną i teoretyczną w tym zakresie.

Co oferujemy?

  • 3 miesięczny, płatny staż
  • na początek – dwutygodniowy cykl szkoleń wprowadzających w świat mediów i przedstawiające zagadnienia teoretyczne i praktyczne z codziennej pracy w domu mediowym
  • po szkoleniu – pracę w zespołach planujących kampanie reklamowe  dla największych światowych marek
  • po stażu – szansę na etat w międzynarodowym domu mediowym

Kogo szukamy?

Staż mogą zdobyć ciekawi świata, chcący się uczyć i rozwijać studenci 4 lub 5 roku oraz absolwenci, którzy biegle posługują się językiem angielskim oraz Excelem. Kierunek studiów nie ma znaczenia, liczą się otwarty, kreatywny umysł i umiejętność analitycznego myślenia.

Jak się zgłosić?

Aplikacje można składać do 21 kwietnia 2014 poprzez formularz na stronie www.szkolamediow.pl.

Na stronie znajdują się także szczegółowe informacje na temat przebiegu rekrutacji, stażu oraz porady i opinie uczestników poprzednich edycji Szkoły Mediów.

Zapraszamy!

www.szkolamediow.pl

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • RSS
  • Facebook