Rekrutacja drużyn – II Turniej Piłkarski o Puchar Dziekana WPiA UG

Już po raz drugi RSS WPiA UG podejmuje się organizacji Turnieju Piłkarskiego, którego zwieńczeniem będzie mecz KADRA AKADEMICKA vs. STUDENCI!
Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkie chętne studenckie drużyny!
Co należy zrobić?
Wystarczy tylko wysłać zgłoszenie na adres: samorzad@prawo.univ.gda.pl
Zgłoszenie powinno zawierać:
– listę zawodników (6 + bramkarz) – dopuszczalne jest dodatkowe powołanie maksymalnie 2 graczy rezerwowych
– nazwę drużyny (RSS zastrzega sobie prawo do zmiany proponowanej nazwy w przypadku, gdy ta będzie obraźliwa bądź wulgarna)
– wskazanie kapitana drużyny – odpowiedzialnego za kontakt z organizatorami
– dane kontaktowe – adres e-mailowy oraz numer telefonu osoby odpowiedzialnej za kontakt z organizatorami.
Na zgłoszenia czekamy do Soboty (25.05.2013 r.) włącznie – zgłoszenia, które wpłyną po wskazanym terminie bądź nie będą spełniały powyższych wymagań, nie będą brane pod uwagę.
W najbliższą niedzielę zostaną rozlosowane grupy, bądź też zostanie rozpisane „drzewko” turniejowe – w zależności od ilości zgłoszonych drużyn. Niezwłocznie po tym na podane przez Was adresy mailowe rozstaną przesłane wszelkie informacje dotyczące planowanego turnieju.
Turniej planowany jest na 28 i 29 maja 2013 r. (wtorek i środa) – zwycięska drużyna zostanie mianowana oficjalną kadrą Studentów i rozegra finałowy mecz z Kadrą WPiA!
W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy dostępni pod adresem: samorzad@prawo.univ.gda.pl
Serdecznie zapraszamy!