Warsztaty Young Crew 2011, 26-27 Listopada, Warszawa

Przekazujemy informację o warsztatach Young Crew, zachęcając jednocześnie do uczestnictwa 🙂

Tegoroczne Warsztaty Young Crew Polska odbędą się w dniach 26-27 listopada w Warszawie. Piąta już edycja spotkań podejmie zagadnienia związane z zarządzaniem projektami – zakresem kierownictwa i udziałem w projektach. Na dwa dni warsztatów złoży się 8 bloków tematycznych, podejmujących miękkie i twarde techniki projektowe. Wizyta światowej sławy prelegenta pozwoli poznać międzynarodowe podejście do kierowania projektami, a już w trakcie konferencji nie zabraknie nawiązania do zmieniającej się skali wielkości projektów.  Najmocniejszymi stronami naszego przedsięwzięcia są niezwykle doświadczeni wykładowcy oraz młodzi ludzie – uczestnicy Warsztatów YC. Dzięki gościom z różnych stron naszego kontynentu, słuchacze mają możliwość zdobycia nieocenionej wiedzy, doświadczenia oraz poznanie autorytetów w dziedzinie zarządzania projektami.

W tym roku swoją obecnością zaszczyci nas sam Tom Taylor, aktywny vice-prezydent Association for Project Management (APM). Autor wielu publikacji z dziedziny management jest też między innymi założycielem Buro Four, ambasadorem PMForum oraz profesorem kilku brytyjskich uczelni. Jego wiedza, renoma i energia z pewnością zachwycą adeptów zarządzania, a jego wykład o zarządzaniu kryzysowym zapowiada się niezwykle ciekawie.  O efektywności zespołu opowie uznany szkoleniowiec, absolwent studiów MBA SGH i autor The Why Method, Tomasz Mnich. Prowadził on zmiany organizacyjne na rynkach USA, Europy Zachodniej oraz Wschodniej przez ponad 10 lat, obecnie wydaje też polską edycję Leadership Excellence. Zagraniczna praktyka, pasja oraz charyzma Pana Tomasza bez wątpienia zainspirują uczestników wykładu.

Warto również zaznaczyć, że warsztaty poprowadzą również m.in. Michał Słupski z Krzysztofem Krzyżanowskim oraz delegat PricewaterhouseCoopers. Doświadczeni Project Managerowie krok po kroku zreferują proces „od celów do harmonogramu”. Reprezentant PwC, jako firmy świadczącej profesjonalne usługi doradcze oraz stawiającej na relacje z ludźmi i rozwój, opowie zaś o modelu Belbina.

Ci wykładowcy to oczywiście nie wszyscy, którzy podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Jako organizatorzy Warsztatów YC zapewniamy uczestnikom prawo wyboru tematów wykładów oraz warsztatów. Co ważne, bloki warsztatowe podzielone są na poziom średnio- i zaawansowany, również z tematami zajęć do wyboru. Warto wspomnieć też o imprezie integracyjnej kończącej pierwszy dzień spotkań oraz profesjonalnie przygotowanej grze strategicznej rozpoczynającej dzień drugi.

Strona internetowa warsztatów:

Profil Facebook: