WPiA przeciw białaczce – rejestracja dawców szpiku

W Polsce co godzinę stawiania jest komuś diagnoza: nowotwór krwi (tzw. białaczka).
Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego.
Rejestracja jako potencjalny dawca szpiku jest bardzo poważną decyzją. Kiedy okaże się, że właśnie Ty jesteś genetycznym bliźniakiem, dasz komuś szansę na nowe życie.
Dzięki RSS WPiA UG współpracującym z fundacją DKMS, 17-18 kwietnia na naszym wydziale jak również na ponad 60 uczelniach w całym kraju, młodzi ludzie udowodnią, że NIE JEST IM WSZYSTKO JEDNO!

• GDZIE? – Wydział Prawa i Administracji, parter, sala cichej nauki (obok baru na dole)
  • W JAKICH GODZINACH? – Zapraszamy od 11:00 do 19:00.
  • JAK? BĘDZIE BOLAŁO?  – Rejestracja nastąpi poprzez wymaz śliny z policzka, a więc w sposób całkowicie bezbolesny. Strach przez igłami już nie musi Cię hamować 😉

I Ty możesz podarować komuś szansę na nowe życie! Zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku!