Praktyki w Ośrodku Analiz Polityczno – Prawnych

Przekazujemy informację o możliwych praktykach w Ośrodku Analiz Polityczno – Prawnych:

*Ośrodek Analiz Polityczno-Prawnych *ogłasza nabór na* praktyki studenckie.*Jest to szansa na zdobycie interesującego doświadczenia podczas realizacji projektów Ośrodka. Oferta kierowana jest do studentów kierunków*:* prawa,
administracji, filologii polskiej oraz filologii angielskiej*.* Rozpiętość projektów realizowanych przez OAPP sięga: od inicjatyw, mających na celu kontrolę władzy publicznej, przez organizację konferencji i debat, po pracę przy tworzeniu periodyków naukowych. Po ukończeniu stażu Ośrodek wyda odpowiednie zaświadczenie – wskazujące m. in. charakter wykonywanych zadań. Praktyki mogą być wykonywane w ramach obowiązkowych praktyk studenckich (tj. na podstawie stosownego skierowania). Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się *24.X.2012 r.* na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w sali* 3049*, o godz. *17.30*. Serdecznie zapraszamy!

OAPP to działający przy Uniwersytecie Gdańskim think-tank powołany przez prawników (zarówno teoretyków jak i praktyków), politologów oraz działaczy społecznych z Trójmiasta. Ośrodek koncentruje swoją działalność (projekty naukowe i popularyzatorskie) na zagadnieniach związanych z prywatyzacją zadań publicznych, partycypacją społeczną oraz ekspertyzacją życia publicznego. Więcej na www.oapp.pl. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres *michalkubiak@oapp.pl*