Nabór do Chóru Akademickiego UG

Zainteresowanych członkostwem w Chórze Akademickim UG zachęcamy do zapoznania się z informacją:

Zapraszamy do Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego!
Śpiewamy przez cały rok w kraju i za granicą. Wystąpiliśmy w Chinach, Korei Południowej, USA, w Argentynie i całej Europie.

Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego jest profesjonalnym zespołem, mimo tego zaprasza na swoje castingi również amatorów, i nie tylko studentów Uniwersytetu. Wystarczy, że skończyliście 18 lat.

Przyjdźcie na przesłuchanie, spróbujcie swoich sił i wstąpcie do Chóru UG – dzięki temu będziecie mieli okazję pracować z najlepszymi: dla chórzystów prowadzone są indywidualne lekcje emisji głosu, na próbach przygotowujemy się do koncertów, na które przychodzą setki a nawet tysiące osób.

„Jeżeli lubisz muzykę i chcesz się sprawdzić w chóralnym śpiewaniu przyjdź koniecznie na przesłuchanie – mówi Piotr Schroeder, kierownik chóru. – Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia a tylko trochę umiejętności i chęci do śpiewania. Chór to przede wszystkim przeżycia, które pamięta się na zawsze”.

Jeżeli jeszcze masz jakieś pytania skontaktuj się z Piotrem mailowo: chor@ug.gda.pl

Organizator: Akademickie Centrum Kultury UG „Alternator”
Patroni medialni: Portal Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk, Gazeta Uniwersytecka