Konkursy „EYe on Tax” oraz „EY Financial Challenger”

Informujemy o dwóch konkursach, którymi możecie być zainteresowani – są to konkursy organizowane przez firmę Ernst & Young. Poniżej pełen tekst promujący:

EY Financial Challenger

Konkurs *EY Financial Challenger,* organizowany przez specjalistów z działu Doradztwa Transakcyjnego, daje studentom możliwość wykorzystania w praktyce wiedzy zdobytej podczas studiów. Studenci rozwiązują zadania, z jakimi mają do czynienia profesjonalni doradcy. Sprzedają i kupują spółki, dokonują ich wyceny i przygotowują analizy finansowe. Przekonują partnerów biznesowych do swoich rozwiązań. Pula nagród w konkursie *EY Financial Challenger* obejmuje także nagrody pieniężne i rzeczowe. Najlepsza drużyna otrzymuje również możliwość odbycia płatnych praktyk w dziale Doradztwa Transakcyjnego Ernst & Young. Studenci zainteresowani konkursem powinni zarejestrować 3- lub 4- osobowy zespół na stronie internetowej http://www.ey.com/PL/pl/Careers/Students/Programs/EY-Financial-Challenger do *18 listopada 2011 roku*. Zarejestrowany zespół drogą elektroniczną otrzyma zadanie konkursowe, którego rozwiązanie powinien przesłać do dnia *21 listopada 2011 roku. *
EYe on Tax

Konkurs *EYe on Tax* pozwala studentom wcielić się w rolę profesjonalnych doradców podatkowych. Uczestnicy, rozwiązują zadania – kazusy prawne dotyczące zarówno polskiego, jak i międzynarodowego prawa podatkowego – z którymi spotykają się nasi doradcy. Konkurs jest również świetną okazją do poznania pracowników z działu Doradztwa Podatkowego oraz specyfiki ich pracy. Zwycięstwo w *EYe on Tax *to nie tylko nagrody pieniężne i rzeczowe. Najlepsza drużyna otrzymuje również możliwość odbycia płatnych praktyk w dziale Doradztwa Podatkowego Ernst & Young. Uczestnicy wcześniejszych edycji konkursu podkreślają także, że ambitne zadania konkursowe stanowią niezwykłą mobilizację do nauki i zachętę do pogłębiania wiedzy z zakresu prawa podatkowego. Właśnie rozpoczynamy pierwszy etap konkursu. Studenci, którzy chcieliby w nim wziąć udział powinni do *18 listopada 2011 roku *zarejestrować 3- lub 4- osobowy zespół na stronie internetowej http://www.ey.com/PL/pl/Careers/Students/Programs/EYe-on-Tax. Zarejestrowany zespół otrzyma zadanie konkursowe drogą elektroniczną, którego rozwiązanie powinien przesłać do dnia *21 listopada 2011 roku*.