List otwarty NZS i RSS WPIA UG

STANOWISKO NZS UG ORAZ RSS WPIA W SPRAWIE OBOWIĄZKOWYCH WYKŁADÓW

W związku z sytuacją, która miała miejsce na Wydziale Zarządzania i kilku innych wydziałach Uniwersytetu Gdańskiego postanowiliśmy zebrać informacje o problemach związanych z obligatoryjnymi wykładami. Dlatego dzisiejszego dnia razem z NZS UG wystosowaliśmy list otwarty do Rektora UG.

W liście prosimy o wskazanie podstaw prawnych dla działań podejmowanych na wydziałach UG, a także przedstawiamy obawy i wątpliwości pojawiające się w dyskusjach wśród studentów. Jako przedstawiciele środowiska studenckiego nie godzimy się na prawnie nieuzasadnione zmiany, prowadzone w sposób chaotyczny i budzący niepokój wielu studentów.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszego listu. O postępach w sprawie będziemy informować Was na bieżąco.

Wiceprzewodnicząca Rady Samorządu Studentów UG