Mecz Kadra vs. Studenci – to już jutro!

Plakat promujący aut. Paweł Geremek

Przypominamy, że już jutro odbędzie się mecz Kadra vs. Studenci! Na czas meczu, od godz. 15:00 zarządzone są godziny dziekańskie, więc zapraszamy wszystkich do kibicowania! 🙂

Tymczasem mamy garść informacji dla drużyn zakwalifikowanych do etapu pucharowego:
.
Bardzo ważne – zaczynamy równo o godzinie 12:00.
Jutro nie będą odbywały się, tak jak dzisiaj dwa mecze równocześnie, a jeden po drugim (każdy po 15 minut).
Ponadto rozgrywane będą one na większe bramki, liczymy więc na spektakularne gole 🙂
.
A poniżej dokładna rozpiska etapu pucharowego:
Rozpoczęcie: 19.04.2012r, godz. 12.00 – pierwszy mecz
.
Czas trwania rozgrywek ćwierćfinałowych:
4 mecze, każdy (bez podziału na połowy) 15 min – nie będą się już rozgrywały dwa mecze równocześnie; każdy mecz rozgrywany po kolei. Większe bramki.
.
Czas trwania rozgrywek półfinałowych:
2 mecze, każdy (bez podziału na połowy) 15 min – nie będą się już rozgrywały dwa mecze równocześnie; każdy mecz rozgrywany po kolei. Większe bramki.
.
Czas trwania meczu o 3 miejsce:
Mecz trwający 15 min. Większe bramki.
Czas trwania finału:
Mecz z podziałem na połowy 2 x 15 min = 30 min.
Pary ćwierćfinałowe:
1. Kajmany – Animal Team