Zapraszamy na mecz piłki nożnej Kadra vs. Studenci!

Plakat promujący aut. Paweł Geremek

Co powiedzielibyście na rewanż za nieudane kolokwia? A może Kadra Naukowa po raz kolejny udowodni nam, studentom, że musimy się jeszcze wieeele nauczyć? Pora to sprawdzić…

Rada Samorządu Studentów WPiA zaprasza Was na niecodzienne wydarzenie – już w najbliższy czwartek, 19 kwietnia, na Stadionie UG (za rektoratem), odbędzie się pierwszy mecz piłki nożnej: Reprezentacja Kadry Naukowej WPiA vs. Reprezentacja Studentów.
Ale to nie wszystko – przygotowaliśmy dla Was wiele, wiele więcej!
A oto program:
  • Godz. 12.00 – finały eliminacji drużyn studenckich – komu uda się zwyciężyć i zagrać jako oficjalna Reprezentacja Studentów WPiA?
  • Godz. 15.00 – Zostań Wolontariuszem! Mecz z udziałem podopiecznych Stowarzyszenia „Akademia Przyszłości”
  • Godz. 15.30 – WIELKI FINAŁ – MECZ KADRA vs. STUDENCI
  • Godz. 21.00 – tradycyjnie – AFTERPARTY!
.
Co więcej – na czas meczu finałowego przewidziano godziny dziekańskie!
Gość specjalny:
.
Wolontariusze i podopieczni Projektu „Akademia Przyszłości” Stowarzyszenia WIOSNA – organizacja ta zrzesza młodych i kreatywnych, którzy chcą działać – a przez to pomagać wzrastać młodym ludziom. Chcesz być jednym z nich? Poznaj ich bliżej, dowiedz się więcej, dołącz.
Afterparty:

Club Ego
Krzywy Domek 1 piętro
Start: godz. 21.00
Cena: 5zł (w cenie kupon na napój)
.
Bilety można nabyć tylko w dniu wydarzenia na Stadionie UG!
.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Pan Dziekan, prof. zw. dr hab. Jarosław Warylewski oraz Parlament Studentów UG.
Patronat Medialny: Gazeta WPiA