#zostańwdomu

Drodzy Studenci,
apelujemy do Was o rozwagę i prosimy – WPiA UG zostaje w domu. Pamiętajmy, że ten nieciekawy okres, który właśnie przeżywamy, ma na celu ograniczenie pojawiania się dużych skupisk ludzkich, które są niebezpieczne ze względu na rozprzestrzenianie się COVID-19. Nie są to ferie, nie jest to czas na zabawę.
Mobilizujemy najbliższych, dbamy o siebie i innych, w ramach możliwości pomagamy naszym seniorom, kobietom w ciąży, osobom niepełnosprawnym.
Wypełniamy swój obowiązek względem uczelni i codziennie sprawdzamy informacje o zajęciach, które będą odbywały się w formie elektronicznej od 16 marca.
Uczestniczymy w nich, jesteśmy aktywni, wykorzystujemy ten dodatkowy czas na samorozwój. Pamiętajcie, że konsultacje z pracownikami uczelni odbywają się teraz online i można z nich skorzystać w godzinach podanych na stronie pracownika.
💥stosujemy się do ograniczeń wprowadzonych na terenie całego kraju
💥myjemy, dezynfekujemy ręce (conajmniej 30 sekund!), zachowujemy odległość 1-1,5 m od kaszlącej osoby
💥unikamy dotykania oczu, nosa, ust
💥jeśli masz objawy takie jak kaszel, gorączka, duszności lub miałeś/aś kontakt z zakażonym POWIADOM SŁUŻBY poprzez specjalne numery alarmowe (całodobowa infolinia 📞 800 190 590)
#zostańwdomu

Wiceprzewodnicząca Rady Samorządu Studentów UG

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • RSS
  • Facebook