Nowe informacje o Temida Party

W poniedziałek rusza sprzedaż biletów na Temida Party. Dzisiaj natomiast mamy dodatkowe informacje, które mogą Was zainteresować:

• Kupony, które będziecie dostawać wraz z biletami można będzie wymienić także w Białym Winie i Owocach (ul. Grunwaldzka 4-6, Sopot, na dole Monciaka) – na dowolne danie bądź napój (np. 2 shoty). Jeśli po imprezie będziecie mieli ochotę coś zjeść w troszkę bardziej kameralnym miejscu – macie taką możliwość.
  • Co pięćdziesiąta osoba, która kupi bilet otrzyma od nas kartę klubową do Dream Clubu lub Czekolady
  • Specjalny dyżur sprzedaży biletów dla studentów niestacjonarnych odbędzie się w godzinach dyzuru pełnomocnika ds. studentów niestacjonarnych tj. w sobotę (17 marca) od godz. 11:00 do 13:00.

Zapraszamy do naszej siedziby – pok. 4041 w godzinach od 11:00 – 15:00 codziennie od poniedziałku do czwartku (w środę do 17:00) w celu kupna biletu i zaopatrzenia się w kupony 🙂

Wydarzenie na facebook’u: