Informacja dla kół naukowych – zasady przyznawania środków

Informujemy, że w celu uporządkowania procesu przyznawania środków dla studentów, kół naukowych i organizacji studenckich z puli Rady Samorządu Studentów WPiA UG, opracowaliśmy dokument, do którego przeczytania zachęcamy. Pozwoli to na szybsze przejście procedury dofinansowań.

Najistotniejsze postaniowienia to m.in.:

w celu pewnego ustalenia kto jest osobą uprawnioną w imieniu koła naukowego/organizacji studenckiej do składania wniosków punkt 5 zasad stanowi:
Nie będzie podlegał rozpoznaniu wniosek koła naukowego lub organizacji studenckiej, która nie dostarczyła RSS ankiety kontaktowej, zawierającej informacje o aktualnym składzie jej organu zarządzającego wraz z podaniem sprawowanych przez członków funkcji.
Tak samo w celu usprawnienia procesu donoszenia faktur VAT wystawionych w związku z działalnością koła, a którą opłacić mają środki z puli RSS WPiA w punkcie 6 przeczytać można:
Kolejne dofinansowanie z puli RSS na rzecz tego samego wnioskodawcy będzie możliwe dopiero po dostarczeniu przez niego w siedzibie RSS wszystkich kserokopii faktur VAT, potwierdzających wykorzystanie środków przyznanych na realizację przedmiotu jego poprzedniego wniosku. Wniosek złożony przez wnioskodawcę, który nie wywiązał się z tego obowiązku, nie będzie podlegał rozpoznaniu.
Dokument z treścią przyjętych zasad do ściągnięcia z podstrony „Przydatne dokumenty” lub poniżej: