Konkurs na najlepszą pracę Ratio Legis 2012

Przekazujemy informację o konkursie organizowanym przez Kancelarię Walczyński, Kalinowski i Wspólnicy.
.
Walczyński Kalinowski i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. zaprasza do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę dotyczącą oczekiwanej inicjatywy ustawodawczej: RATIO LEGIS 2012.
.
Po raz drugi mamy przyjemność zaprosić przyszłych prawników, studentki i studentów IV i V roku prawa, do udziału w tym Konkursie.
.
Pierwsza edycja Konkursu odbyła się w 2011 r. Liczba, a także jakość zaproponowanych przez Państwo zmian legislacyjnych potwierdziła, że ambitna idea konkursu się sprawdza.
.
Szczegółowe informacje o konkursie mogą uzyskać Państwo na stronie internetowej www.ratiolegis.pl.
Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do dnia 30 kwietnia 2012 r. na adres Kancelarii: kancelaria@wkiw.pl.

WALCZYŃSKI KALINOWSKI i WSPÓLNICY Kancelaria Prawna sp.k. zaprasza do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę dotyczącą oczekiwanej inicjatywy ustawodawczej: RATIO LEGIS / 2012.