Zarządzenie Dziekana WPiA UG ws. sesji letniej i poprawkowej roku akademickiego 2019/2020

ZARZĄDZENIE DZIEKANA WPIA UG WS. SESJI LETNIEJ I POPRAWKOWEJ ROKU AKADEMICKIEGO 2019/2020

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,

prezentujemy treść Zarządzenia z dnia 18 maja 2020 roku dr. hab. Wojciecha Zalewskiego, prof. UG, Dziekana Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odnośnie przeprowadzenia sesji letniej i sesji poprawkowej w roku akademickim 2019/2020:

1. sesja letnia przeprowadzona w całości w formie zdalnej,
2. szczegółowe zasady przeprowadzenia egzaminów i zaliczeń ustala egzaminator i przekazuje
przed egzaminem do wiadomości studentom poprzez Portal Studenta,
3. w sesji letniej poprawkowej istnieje warunkowo możliwość przeprowadzenia egzaminów w sposób tradycyjny.

Treść całości zarządzenia w linku.

Wiceprzewodnicząca Rady Samorządu Studentów UG